1οι ΑΝΤΡΩΝ: ΠΟΥΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΡΕΣ   ΓΥΝΑΙΚΕΣ   ΜΙΚΤΑ

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ: ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΠΥΡΟΥ, ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΗ, ΖΑΓΛΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΛΟΓΩ ΜΙΚΡΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΤΡΕΣ PRO ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΑ ΔΙΠΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΟΣΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΟΥΝ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

Ο Αθλητικός Όμιλος Αντισφαίρισης Χαϊδαρίου διοργανώνει το 1ο OPEN Τουρνουά Διπλών (Απλών-Μικτών) που θα διεξαχθεί στις 7-25 Ιουλίου 2014 (χωρίς Σαββατοκύριακα) στις αθλητικές εγκαταστάσεις στο Δάσος Χαϊδαρίου (ΚΕΒΟΠ).

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Διπλό Γυναικών
Διπλό Αντρών PRO (με λιγότερη αγωνιστική εμπειρία ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΙΚΤΕΣ)

Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί στις 2 Ιουλίου και ώρα 21:00 στα μπλε γήπεδα τένις
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2014 ΜΕΤΑ ΤΙΣ 21:00 ΣΤΟ SITE ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ www.haidaritennis.gr

ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

• Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δυο (2) νικηφόρα σετ με το σύστημα no add scoring (χωρίς πλεονέκτημα).  Σε περίπτωση ισοπαλίας 1-1 σετ το τρίτο θα είναι tie-brake των δέκα (10) πόντων με διαφορά δύο (10-8,11-9 κλπ).
  • Η μέριμνα της υγείας του κάθε αθλητή /-τριας είναι προσωπική του ευθύνη.
  • Διαιτησία αν ζητηθεί.
  • Μπάλες BABOLAT
  • Γήπεδα Αθλητικό Κέντρο Δάσους (και 2 γήπεδα στο Δαφνί αν είναι μεγάλη η συμμετοχή)
  • Οι συμμετέχοντες πρέπει να είναι γεννημένοι μέχρι το 2000
  • Παρακαλούνται οι αθλητές να παρευρίσκονται στο χώρο των αγώνων 15 λεπτά ΠΡΙΝ την έναρξη του παιχνιδιού.
  • Αθλητές/τριες που έχουν δηλώσει στην κατηγορία PRO, αν κριθεί από τους διοργανωτές ότι ΔΕΝ πληρούν τα απαραίτητα κριτήρια (τενιστικές ικανότητες), θα πρέπει να αποσυρθούν χωρίς να φέρει καμία ευθύνη ο όμιλος.

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:  20€ το ζευγάρι για κάθε κατηγορία

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βουλέλη Λιάνα
ΕΠΙΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΓΩΝΩΝ: Πούντζας Τάκης

ΒΟΗΘΟΙ ΕΠΙΔΙΑΙΤΗΤΗ: Μπαλογιάννης Γιώργος, Μπόρσης Γιώργος, Ανδριώτης Θάνος, Βουλέλη Νίκη

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: Κουτσολάμπρου Λίνα (2105810194/6942072646 17:00-21:00)